Połupin

Moje opętanie
Paolo Rodari, Francesco Vaiasuso
Moje opętanie
Francesco Vaiasuso już od wczesnego dzieciństwa bardzo cierpiał. Trapiły go liczne choroby, problemy z nauką, trudności z opanowaniem emocji. Nie pomagały kolejne wizyty u lekarzy ani czuła opieka rodziców. Jako dorosły człowiek poznał kapłana, który jako pierwszy dostrzegł sprawcę jego wszystkich nieszczęść. To był Szatan.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.

Dzikie serce