Połupin

Poznać, by pokochać Eucharystię
ks. Jacek Kołak
Poznać, by pokochać Eucharystię
Przekazując w ręce Czytelników tę książkę, chcę powiedzieć za św. Augustynem: „Karmię was tym, czym sam żyję”. Jest ona owocem spotkań z różnymi ludźmi w trakcie mojej posługi kapłańskiej, a szczególnie w konfesjonale i kierownictwie duchowym.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.