Połupin

Siła modlitwy wstawienniczej
Cyril John
Siła modlitwy wstawienniczej
Modlitwa wstawiennicza nie jest zarezerwowana dla specjalnej grupy ludzi, którzy mają szczególny dar. Słowo Boże mówi nam jasno, że wezwany jest do niej każdy chrześcijanin. Ofiara Chrystusa jest pełna i doskonała – mimo to Jezus w swoim nieskończonym uniżeniu wybrał człowieka na partnera, by odnowić świat. Pragnie, byśmy przez wstawiennictwo czuwali nad takimi sytuacjami, w których Duch Święty musi działać dzisiaj z całą mocą. Zachęca nas do decyzji, by – jak Mojżesz – stanąć w wyłomie i orędować za ludźmi zranionymi grzechem.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.

Warto pokochać teściową