Połupin

Kiedy przepraszam to za mało
Gary Chapman
Kiedy przepraszam to za mało
Gdybyśmy żyli w idealnym świecie, wcale nie musielibyśmy przepraszać. Niestety, w naszych warunkach nie możemy się bez tego obejść. A nie jest to łatwa sztuka. Na szczęście zarówno przepraszać jak i przyjmować przeprosiny można się nauczyć ,do czego zachęca autor książki "Kiedy przepraszam to za mało".

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.

Warto być ojcem