Pław

77 Moc przebaczenia [AUDIOBOOK]
Marcin Zieliński
77 Moc przebaczenia [AUDIOBOOK]
Okazuje się, że dla chrześcijanina przebaczenie to nie opcja – a konieczność. Co więcej – przebaczenie powinno być swoistym stylem życia. Marcin Zieliński z mocą o przebaczeniu, stwórczej sile słowa i skuteczności zasady: Zatroszcz się o sprawy Boga, a On zatroszczy się o Ciebie.

Parafia pw. św. Elżbiety Portugalskiej - Pław

ks. Marek Zintara (2006-08-01)

Pław, Brzeźnica - (3 km), Budynia - (6 km), Ciemnice - (6 km), Dąbie - (3 km), Gola - (7,5 km), Gronów - (2 km), Szczawno - (3 km)

PŁAW – 11:30; CIEMNICE – 8:30; DĄBIE LUBUSKIE – 13:00; GRONÓW – 18:00 - sobota; SZCZAWNO – 10:00, DPS 16:00 - sobota

Parafia została wydzielona w 1971 r. z parafii w Krośnie Odrz.

Seks jakiego nie znacie