Pław

Medytacje nad Psalmami
o. Piotr Rostworowski OSB
Medytacje nad Psalmami
Śpiew i recytacja psalmów należy do codziennej praktyki mnicha. Psalmy są jego codziennym pokarmem duchowym. Tak było również w życiu o. Piotra Rostworowskiego, który nie tylko modlił się nimi, ale także rozmyślał nad nimi przez całe swoje życie. Na temat psalmów pozostało po nim wiele spisanych notatek, począwszy od krótkich punktów poprzez dłuższe lub krótsze medytacje, komentarze, aż po referaty starannie osobiście opracowane.

Parafia pw. św. Elżbiety Portugalskiej - Pław

ks. Marek Zintara (2006-08-01)

Pław, Brzeźnica - (3 km), Budynia - (6 km), Ciemnice - (6 km), Dąbie - (3 km), Gola - (7,5 km), Gronów - (2 km), Szczawno - (3 km)

PŁAW – 11:30; CIEMNICE – 8:30; DĄBIE LUBUSKIE – 13:00; GRONÓW – 18:00 - sobota; SZCZAWNO – 10:00, DPS 16:00 - sobota

Parafia została wydzielona w 1971 r. z parafii w Krośnie Odrz.