Miłaków

Pan miłości
Carver Alan Ames
Pan miłości
CARVER ALAN AMES pomaga nam odkryć prawdę o potędze Bożej Miłości. Nie istnieje siła, która mogłaby ją pokonać. Nie ma żadnego grzechu, którego nie można oddać Bogu. Wyjątkowe przesłania, które stanowią owoc głębokich modlitw i spotkań Amesa z Jezusem, przekonują o tym z całą mocą. Kto może potwierdzić to lepiej niż autor, który sam doświadczył tego ożywczego płomienia i całkowicie odmienił swoje życie?

Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła - Miłaków

ks. Ryszard Mulawa (2011-08-01)

Miłaków - 345, Bukowica - 134 (12 km), Nowy Bukowiec - 10 (13 Zagórze - 24 (10 km), Zimna Brzeźnica - 346 (6 km), Żuków - 261 (2 km)

Miłaków