Miłaków

Cud Eucharystyczny
Henryk Bejda
Cud Eucharystyczny
12 października 2008 roku w kościele parafialnym św. Antoniego w Sokółce doszło do niecodziennego wydarzenia, które wkrótce określono jako cud eucharystyczny. Krakowski dziennikarz, wiedziony niewytłumaczalnym impulsem, wyrusza na miejsce tego zdarzenia, by osobiście prześledzić fakty, porozmawiać z świadkami, a wreszcie odpowiedzieć na pytanie, co tak właściwie chciał nam przekazać sam Jezus Chrystus, sprawiając, że Jego obecne w konsekrowanej Hostii Ciało stało się dostępne dla naszych zmysłów.

Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła - Miłaków

ks. Ryszard Mulawa (2011-08-01)

Miłaków - 345, Bukowica - 134 (12 km), Nowy Bukowiec - 10 (13 Zagórze - 24 (10 km), Zimna Brzeźnica - 346 (6 km), Żuków - 261 (2 km)

Miłaków