Chlebowo

Rodzice w akcji
Marcin Gajda, Monika Gajda
Rodzice w akcji
Jako rodzice każdego dnia zadajemy sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładamy ręce lub wychodzimy z siebie, żeby osiągnąć upragnioną przez nas reakcję naszej pociechy. Czy przypadkiem nie popełniliśmy gdzieś błędu? Książka Rodzice w akcji jest nie tylko wytłumaczeniem przyczyn najczęstszych problemów z dziećmi, ale przede wszystkim poradnikiem, jak się zachować, co zrobić, jak ukierunkować swoje myślenie, co zmienić, jak przekazać dzieciom wartości oraz wiarę.

Parafia pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny - Chlebowo

ks. Zbigniew Nidecki (2003-08-18)

Chlebowo - 625, Czarnowo - 416 (11 km), Chojna - 19 (3 km), Kosarzyn - 73 (8 km), Łomy - 163 (5 km), Wężyska - 826 (7 km)

Chlebowo