Stare Polichno

Zamek wewnętrzny [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
św. Teresa od Jezusa
Zamek wewnętrzny [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
Święta Teresa posiadała niezwykłą umiejętność rozumienia procesów odbywających się w jej wnętrzu. Umiała niewypowiedzianie jasno, plastycznie, a jednocześnie bardzo prawdziwie je przedstawić. Była obdarzona mocą pozwalającą jej dojrzeć poszczególne sprawy w ich wewnętrznym całokształcie i ten całokształt ukazać w swoim dziele (św. Teresa Benedykta od Krzyża - Edyta Stein).

Parafia pw. św. Antoniego - Stare Polichno

ks. Henryk Jągowski (1981-08-17)

Stare Polichno - 594, Dobrojewo - 150 (7 km), Gościnowo - 163 (5 km), Santok - 771 (2 km)

• Zielona 3
    Stare Polichno
    66-431 Santok
  • tel.: 95-731-67-85

Stare Polichno – 11:30; Dobrojewo – 8:45; Santok – 10:00.

Parafia powstała z wyłączenia Gościnowa i Starego Polichna z par. Gralewo, z par. Lipki Wielkie Nowego Polichna (do 1988 r.) i Dobrojewa oraz w 1988 r. Santoka.

Krokodyl dla ukochanej