Stare Polichno

Osiem błogosławieństw
Józef Augustyn SJ
Osiem błogosławieństw
Osiem błogosławieństw to drogowskazy na drodze do świętości. Skierowane do wszystkich wierzących, informują, jakie wymogi należy spełnić, by wejść do Królestwa Bożego. Obiecują szczęście i zbawienie ubogim w duchu, tym, którzy się smucą, cichym, miłosiernym, czystego serca, wprowadzającym pokój, prześladowanym. Przypominają, abyśmy w ziemskim pielgrzymowaniu, mimo trudności i obciążeń, z wiarą i miłością dążyli do świętości.

Parafia pw. św. Antoniego - Stare Polichno

ks. Henryk Jągowski (1981-08-17)

Stare Polichno - 594, Dobrojewo - 150 (7 km), Gościnowo - 163 (5 km), Santok - 771 (2 km)

• Zielona 3
    Stare Polichno
    66-431 Santok
  • tel.: 95-731-67-85

Stare Polichno – 11:30; Dobrojewo – 8:45; Santok – 10:00.

Parafia powstała z wyłączenia Gościnowa i Starego Polichna z par. Gralewo, z par. Lipki Wielkie Nowego Polichna (do 1988 r.) i Dobrojewa oraz w 1988 r. Santoka.

Warto naprawić małżeństwo