Gorzów Wielkopolski

Wykorzystywanie seksualne
Josh McDowell, Ed Stewart
Wykorzystywanie seksualne
Czternastoletnia Ann Cassidy zmaga się ze swoją przeszłością. Od dawna przygniata ją tajemnica, której nie znają nawet jej rodzice. Pewnej nocy na obozie szkolnym, gdy jej przyjaciółka, Heather, jest świadkiem jej koszmarów nocnych, Ann postanawia wreszcie wyrzucić z siebie to, co skrywała w sobie od dzieciństwa.

Parafia pw. św. Józefa - Gorzów Wielkopolski

ks. Piotr Darasz OMI (2011-07-01)

Akacjowa, Bracka, Budowlanych, Fabryczna, Grabowa, Jasna, Jaśminowa, Jaworowa, Klonowa, Kwiatowa, Lipowa, Malinowa, Morelowa, Sielska, Spokojna, Spółdzielców, Śląska, Orzechowa, Różana, Tkacka, Towarowa, Waryńskiego, Winna, Żerańska

Gorzów Wlkp. (św. Józefa) – 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 19:00

Początek parafii św. Józefa sięga roku 1925, kiedy to staraniem OO. Sercanów utworzono drugą w Gorzowie Wlkp. katolicką placOwkę duszpasterską na tzw. Zawarciu, w południowej, przemysłowej dzielnicy miasta. Rozpoczęto od postawienia baraku, przeniesionego z rosyjskiego obozu jenieckiego w Czarnem. Po wykonaniu niezbędnych prac adaptacyjnych budynek ten poświęcono 25.10.1925 r. Ta przedwojenna placówka duszpasterstwa katolickiego obsługiwała w dużej mierze ludność napływową z terenu Polski, a także Włoch. Obok kaplicy wybudowano w 1927 r. dom parafialny. 30.09.1945 r. Ks. Ordynariusz Edmund Nowicki przekazuje tę placówkę OO. Oblatom. Sześć lat później erygowano parafię.

Powołania z parafii

Seks jakiego nie znacie