Wawrów

parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika

Święta Mała Arabka - Skuteczni święci

Mariam Baouardy (1846-1878), s. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego, karmelitanka, znana powszechnie jako Święta Mała Arabka. Żywa księga miłości realizująca miłość do Boga i ludzi w stopniu heroicznym; spiesząca z pomocą każdemu potrzebującemu. Kwiat Ziemi Świętej będący znakiem pojednania, Maleńka Nic ucząca nas pokory oraz posłuszeństwa i całkowitego zaufania Bogu. Wzywająca nas do otwarcia na działanie Ducha Świętego, nieformalnie nazywana patronką Odnowy w Duchu Świętym i patronką pokoju. Orędowniczka we wszelkich trudnych, a nawet beznadziejnych sytuacjach życiowych.

Parafia pw. św. Józefa Rzemieślnika - Wawrów

Wawrów
    66-40 Gorzów Wielkopolski
  • tel.: 95-725-85-28

Wawrów – 9:00, 12:00; Czechów – 10:30

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.