Gorzów Wielkopolski

Pokonaj artrozę
Ana Maria L. Bergasa
Pokonaj artrozę
Artroza? To nie musi boleć! Artroza, czyli chroniczne zapalenie stawów, powoduje nieznośny ból, stwarza problemy w poruszaniu się i codziennym funkcjonowaniu. Kręgosłup, kolana, biodra - to miejsca, które ta uciążliwa choroba atakuje najczęściej. Doświadczona dietetyczka, Ana Maria Lajusticia Bergasa, dzieli się w tej książce doświadczeniem pomocy, jakiej udzieliła swoim pacjentom zmagającym się z artrozą lub jej objawami.

Parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbe - Gorzów Wielkopolski

ks. Ryszard Przewłocki (2003-02-16)

Rezydenci

Boh. Lenino, Chlopickiego, Czereśniowa, Dembowskiego, Dmowskiego, Korfantego, Kościuszki, Kwiatkowskiego, Langiewicza, 9-go Maja, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości, Piłsudskiego, Połaniecka, Pułaskiego, Rataja, Sułkowskiego, Szwoleżerów, Ściegiennego, Walczaka (20-42), Witosa, Wojciechowskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego

Gorzów Wlkp. (św. M. Kolbe) – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 18:00; DPS – 15:00 (sob.); kaplica w szpitalu – 10:30

Parafia powstała z podziału parafii Niep. Poczęcia NMP i parafii Podw. Krzyża Św. w Gorzowie Wlkp. Terenem organizacji życia parafialnego było Osiedle Czereśniowe. Proboszcz macierzystej parafii, ks. kań. J. Płóciennik, wybudował kaplicę zastępczą, której poświęcenia dokonał ks. bp Wilhelm Pluta w dniu 25.12.1982 r. Obecnie, choć kościół nie jest wykończony, odprawiają się tu już wszystkie nabożeństwa. W budynku po byłej kaplicy stworzono Warsztaty Terapii Zajęciowej dla niepełnosprawnych.

Warto być ojcem