Kurów Wielki

Uwolnić zniewolonych
o. Paolo Carlin OFMCap
Uwolnić zniewolonych
Skuteczna walka ze złem - Jak działa zło w życiu? Jak odróżnić problemy psychiczne od duchowych i demoniczne dręczenie od emocjonalnego załamania? Kiedy potrzebna jest modlitwa o uwolnienie, a kiedy lepiej poprosić o pomoc egzorcystę? Jak towarzyszyć komuś, kto zmaga się z poważnymi problemami duchowymi?

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Kurów Wielki

ks. Roman Prosnowski (1999-08-24)

Kurów Wielki, Dalków - (2 km), Domanowice - (1 km), Gostyń - (2 km), Mierzów - (6 km), Szczepów - (2 km), Śrem - (4 km), Witanowice - (2 km), Zameczno - (3 km)

Kurów Wielki
    59-180 Gaworzyce
  • tel.: 76 831-64-63

Kurów Wielki – 9:30, 12:15; Szczepów – 18:00 (sobota).

KOŚCIÓŁ PAR:
P.w. św. Jana Chrzciciela, gotycki, z kamienia polnego, bud. 1497 r. na miejscu spalonej podczas wojen husyckich drewnianej świątyni. Fundatorem kościoła był szlachcic z Gostyni B. Gorschimko, Wystrój wnętrza barokowy, Prezbiterium: obraz Jana Chrzciciela głoszącego nadejście Chrystusa, ufund. przez angielskiego szlachcica Karola Bronne de Montagne

Warto być ojcem