Jaczów

Niebo przemówiło
Carver Alan Ames
Niebo przemówiło
Wszyscy pragniemy, by Bóg dotknął naszych serc, oczekujemy z utęsknieniem Jego bliskości i słów, podczas codziennej modlitwy. Jeden z największych współczesnych mistyków, Carver Alan Ames, autor książki Oczami Jezusa”, otrzymał niezwykły dar wyjątkowej bliskości Jezusa, Matki Bożej oraz Świętych Kościoła. Najcudowniejsze przesłania, które usłyszał podczas rozmów z Panem oraz tymi, którzy czerpią radość ze szczęścia wiecznego, zapisał właśnie w tej książce.

Parafia pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Jaczów

ks. Piotr Matus (2007-08-01)

Jaczów - 701, Bądzów - 116 (5km), Gaiki -136 (5km), Golszewice - (6km), Jerzmanowa - (3km), Nowe Osiedle - (4km), Paulinów - (2km), Potoczek - (4km), Ruszowice - (2km), Smardzów - (2km)

• ul. Główna 38