Gaworzyce

Ojca Leona myśli na dobry dzień
O. Leon Knabit OSB
Ojca Leona myśli na dobry dzień
Gdy planowałam kolejny cykl Myśli na dobry dzień zrodził się pomysł, aby ponownie zaprosić przed mikrofon Benedyktyna z Tyńca. W porannych felietonach Ojciec Leon zaproponował, że przedstawi Alfabet. Kolejne odcinki i prezentowane w nich hasła zaczynające się od poszczególnych liter alfabetu, to hasła dyktowane sercem. A żeby było dowcipniej to były emitowane w kolejności od litery Ź do litery A. Poszczególne felietony były związane z różnymi sferami życia człowieka.

Parafia pw. św. Barbary - Gaworzyce

ks. Lech Świdziniewski (1993-08-25)

Gaworzyce, Dzików - (2 km), Grabik - (3 km)Koźlice - (3 km), Mieszków - (2 km), Nowa Jabłona - (5 km), Nowy Dwór - (7 km), Wilczyce - (7 km)

• Gaworzyce 49a
    67-230 Gaworzyce
  • tel.: 076 31-62-25

Gaworzyce – 8:00, 13:00, 18:00; Nowa Jabłona – 9:30.