Brzeg Głogowski

Klucz do Biblii
David Pawson
Klucz do Biblii
Wiele osób nie rozumie całościowego przesłania Pisma świętego, ponieważ nie posiada wystarczającej wiedzy ani na jej temat, ani na temat kontekstu kulturowego, w jakim powstawała. Ta książka odpowiada – księga po księdze – na takie pytania jak: Z jaką księgą mamy do czynienia? Kiedy została napisana? Kto jest jej autorem? Przede wszystkim zaś pokazuje, dlaczego dana księga została napisana i jaki jest zasadniczy cel jej istnienia. Odpowiedzi na te pytania przypominają „klucz” otwierający dostęp do treści Biblii i pomagają w pełni zrozumieć jej najgłębsze przesłanie.

Parafia pw. Bożego Ciała - Brzeg Głogowski

ks. Edward Białas (1993-08-25)

Brzeg Głogowski, Anna Brzeg - (7 km), Czerna - (2 km), Dobrzejowice - (4 km), Kromolin - (4 km), Kropiwnik - (5 km), Stacja Czerna - (4 km), Wiekowice - (5 km), Wróblin Głogowski - (4 km)

Brzeg Głogowski
    67-232 Żukowice
  • tel.: 76 831-41-21

Brzeg Głogowski – 8:00, 11:00; Dobrzejowice – 12:15; Kromolin – 9:30.

Urzekająca