Rąpin

Zarządzanie finansami
Agnieszka Szewczyk
Zarządzanie finansami
Książka poświęcona została bardzo ważnemu problemowi, jakim jest stosunek do pieniądza w życiu człowieka. Autorka w sposób umiejętny i przemawiający do Czytelnika omawia, analizuje i wykorzystuje myśli o charakterze ponadczasowym, stanowiące ważne wskazówki mogące służyć wyborowi drogi życia, stwarzające możliwość poprawy i doskonalenia w każdym czasie i miejscu.

Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Rąpin

ks. Stanisław Nalbach CRL (2012-08-05)

Rąpin, Grotów - (5 km), Lubiatów - (15 km)

• Rąpin 55
    66-533 Rąpin
  • tel.: 95 762-44-24

Rąpin – 10:00; Grotów – 11:30; Lubiatów – 13:00.

Wieś Rąpin powstała w 1747 r. Zamieszkiwała ją ludność wyznania ewangelicko-augsburskiego. Kościół zbudowano w latach 1898-1903. Po roku 1946 został przejęty przez katolików, a ksiądz mieszkający w Rąpinie pełnił funkcję wikariusza samodzielnego ośrodka duszpasterskiego. 25.03.1994 r. bp Adam Dyczkowski erygował parafię w Rąpinie. Od 1946 r. obsługiwana jest przez Zakon Księży Kanoników Regularnych Laterańskich.

Urzekająca