Kosieczyn

Rozeznawanie duchów
Timothy M. Gallagher OMV
Rozeznawanie duchów
Timothy M. Gallagher OMV omawia czternaście reguł rozeznawania duchów św. Ignacego Loyoli zawartych w "Ćwiczeniach duchowych". Autor nie tylko pomaga zrozumieć współczesnemu Czytelnikowi trudny, pochodzący z XVI wieku tekst św. Ignacego, lecz także ukazuje aktualność jego duchowych intuicji, które również dzisiaj mogą być odpowiedzią na potrzeby osób chcących prowadzić pogłębione życie duchowe.

Parafia pw. świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza - Kosieczyn

ks. Zdzisław Przybysz (2003-08-18)

Kosieczyn, Kręcko - (4 km), Kręcko Winnica - (4 km), Nowa Wieś - (6 km), Stardzewo - (7 km)

• Główna 51
    Kosieczyn
    66-210 Zbąszynek
  • tel.: 68 384-97-18

Kosieczyn – 9:30, 12:30; Kręcko – 11:00; Nowa Wieś – 8:00.

Parafia Kosieczyn od początku swego istnienia była katolicką. Po jej utworzeniu w 1406 r., przystąpiono do budowy drewnianego kościoła, który ukończono w 1408 r. W 1945 r., z powodu braku księży na tych terenach, a jednocześnie większej liczby wiernych w Zbąszynku, siedzibę parafii przeniesiono do Zbąszynka. Dopiero 28.06.1957 r., na prośbę wiernych, dokonano podziału parafii w Kosieczynie, tworząc jednocześnie parafię w Zbąszynku.

Powołania z parafii

Dzikie serce