Zielona Góra

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Zielona Góra

IV Niedziela Wielkanocna
2019-05-12

1. W ostatnim tygodniu przez sakrament chrztu do Kościoła Bożego przyjęliśmy Marikę Magdalenę Silicz. Dziecku oraz rodzicom i chrzestnym życzymy wielu łask Bożych.
  2. Dziś II niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na remonty w naszym kościele.
  3. Dziś także w naszej parafii obchodzimy uroczystość I Komunii św. Dzieciom, które po raz pierwszy przyjęły Pana Jezusa w Eucharystii życzymy obfitości darów Bożych. Rodzicom zaś bardzo serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie uroczystości i posprzątanie świątyni do dzisiejszego święta.
  4. Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania, a także Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby Bożej. Modlimy się o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
  5. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. W tym tygodniu przypada II wtorek miesiąca. Po Mszy św. litania do św. Stanisława i ucałowanie relikwii świętego Patrona.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 odbędzie się w naszym kościele uroczystość Rocznicy I Komunii św. W piątek o godz. 16.30 próba liturgii oraz spowiedź dla dzieci i rodzin.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia ?Niedziela?, w której jest tekst o kapłanie z Burundii, który opowiada o tym co przeżył będąc w niewoli, a ?Gość Niedzielny? stawia pytanie, czy wszystkie przepowiednie fatimskie się już spełniły? oraz ?Mały Gość Niedzielny? i ?Miłujcie się?.