Zielona Góra

Parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej - Zielona Góra

Niedziela Chrztu Pańskiego
2016-01-10

1. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  2. Dziś Parafialny Zespół Caritas zbiera miesięczne składki od Grona Wspierających Ubogich.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza 16 stycznia na pielgrzymkę do Rokitna na spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja z Ojcem z Radia. Zapisy w biurze Radia Maryja przy Konkatedrze św. Jadwigi.
  4. W piątek, 15 stycznia, dzień Imienin Ks. Biskupa Pawła Sochy. Pamiętajmy o modlitwie w intencji czcigodnego Solenizanta.
  5. W przyszłą niedzielę, podobnie, jak w poprzednich trzech latach, w trzecią niedzielę miesiąca od stycznia do kwietnia włącznie, prosimy o złożenie na ogrzewanie kościoła dobrowolnych ofiar imiennych w kopertach na tacę lub wpłacenie na konto bankowe parafii. Numer konta znajduje się na stronie parafialnej w Internecie a przekazy do wpłacenia są do pobrania w zakrystii.
  6. Wieczór rozpoczęcia modlitw przez wstawiennictwo św. Ojca Pio w środę o godz. 19,00.
  7. Trwa wizyta duszpasterska zwana kolędą, którą od poniedziałku do piątku rozpoczynamy o godz. 15.30, a w soboty o godz. 13.00.