Gubin

parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji

Odważ się na sukces
Ruben Gonzalez
Odważ się na sukces
Nie wiem, czy kiedykolwiek w życiu z taką przyjemnością czytałem równie fascynującą opowieść o jakimś człowieku. Lektura opowieści Rubena inspiruje mnie do poszukiwań, wykraczania poza granice i niezadowalania się staniem w miejscu. Ciebie ta książka zainspiruje do tego samego!

Parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji - Gubin

ks. Tomasz Matyjaszczyk (2007-05-20)

• Kresowa 258
    Gubin

Z dniem 20 maja 2007 r. Biskup Diecezjalny Adam Dyczkowski dekretem (znak: LG36-1/07) erygował Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji w GUBINIE, który znajduje się w granicach parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gubinie i przynależy do dekanatu Gubin.

Ewa czuje inaczej