Gubin

parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji

Wiara, która uszczęśliwia
Wojciech Jędrzejewski OP
Wiara, która uszczęśliwia
Przeczytaj o problemie, który niszczy naszą miłość do Boga. Jest nim fałszywa religijność. Na czym ona polega? Dlaczego czujemy się wygnańcami, choć tak bardzo pragniemy być blisko Boga?

Parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji - Gubin

ks. Tomasz Matyjaszczyk (2007-05-20)

• Kresowa 258
    Gubin

Z dniem 20 maja 2007 r. Biskup Diecezjalny Adam Dyczkowski dekretem (znak: LG36-1/07) erygował Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji w GUBINIE, który znajduje się w granicach parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gubinie i przynależy do dekanatu Gubin.

Krokodyl dla ukochanej