Gubin

parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji

Bóg jest z nami
Carver Alan Ames
Bóg jest z nami
CARVER ALAN AMES, mistyk i autor bestsellera Oczami Jezusa, w szczególny sposób doświadcza daru niezwykłej obecności Boga. Jego najnowsza książka zawiera niesamowite przesłania Trójcy Świętej na każdy dzień roku. Napełniaj się codziennie Bożymi słowami pełnymi miłości i korzystaj z bezcennych duchowych wskazówek, w jaki sposób dążyć do zbawienia w każdej minucie życia. Za sprawą tej książki poczujesz Bożą bliskość i doświadczysz Jego niezwykłej troski.

Parafia pw. Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji - Gubin

ks. Tomasz Matyjaszczyk (2007-05-20)

• Kresowa 258
    Gubin

Z dniem 20 maja 2007 r. Biskup Diecezjalny Adam Dyczkowski dekretem (znak: LG36-1/07) erygował Kościół Rektoralny pw. Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Ewangelizacji w GUBINIE, który znajduje się w granicach parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gubinie i przynależy do dekanatu Gubin.

Ewa czuje inaczej