Kłoda

parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła

Szkaplerz haftowany 2

Szkaplerz w istocie jest „habitem". Ten, kto go przyjmuje, zostaje włączony w mniej lub więcej ścisłym stopniu do Zakonu karmelitańskiego, poświęconego służbie Matki Najświętszej, aby doświadczać słodkiej i macierzyńskiej obecności Maryi w codziennym trudzie przyoblekania się w Jezusa Chrystusa (św. Jan Paweł II). Serce nabożeństwa szkaplerznego stanowi oddanie się Chrystusowi na wzór Maryi przez poświęcenie się na Jej służbę, życie w zjednoczeniu z Nią i naśladowanie Jej cnót.

Parafia pw. św. Bartłomieja Apostoła - Kłoda

Kłoda, Glinica - (5 km), Kamionna - (7 km), Słoćwina - ( 5 km), Żukowice - ( 8 km)

• Kłoda
    Gaworzyce