Bobrówko

Oswojeni z cierpieniem - Od Abrahama do Maryi
Mieczysław Guzewicz
Oswojeni z cierpieniem - Od Abrahama do Maryi
Ta książka mówi o tym, jak przeżywali cierpienie biblijni bohaterowie. Truizmem jest stwierdzenie, że cierpienie jest powszechnym doświadczeniem człowieka. Nie ma ludzi, którzy nie cierpieliby. Zdolność akceptacji cierpienia jest zapewne jednym z mierników dojrzałości duchowej człowieka. Jest też jednym z podstawowych tematów Biblii. Zasadnicza treść książki wzbogacona jest pięcioma schematami drogi krzyżowej, napisanymi z myślą o ludziach cierpiących.

Parafia pw. św. Antoniego z Padwy - Bobrówko

ks. Dariusz Siuda (2016-08-01)

Rezydenci

• ul. Wesoła 1