Bobrówko

parafia pw. św. Antoniego z Padwy

Jak rozmawiać z córką o seksie?
Wendy Elizabeth Chapin
Jak rozmawiać z córką o seksie?
Każdy rodzic staje pewnego dnia przed wyzwaniem, jakim jest rozmowa o dojrzewaniu, także w aspekcie płciowości człowieka. W jakich okolicznościach i kiedy podjąć ten temat, a przede wszystkim – co zrobić, by dziecko otworzyło się na dialog. Autorka książki Jak rozmawiać z córką o seksie? udowadnia, że nawet w dzisiejszym świecie – zdominowanym przez media epatujące erotyką – można sprawić, by dorastająca córka zrozumiała, że seksualność jest Bożym darem i to od nas samych zależy, jak ten dar wykorzystamy.

Parafia pw. św. Antoniego z Padwy - Bobrówko

ks. Dariusz Siuda (2016-08-01)

Rezydenci

• ul. Wesoła 1