Świebodzin

Światło świętego ojca Pio
Patrick Sbalchiero
Światło świętego ojca Pio
„Światło świętego ojca Pio” to niepowtarzalna szansa, by zajrzeć głęboko w dusze wielkiego kapłana, poznać jego przejmujące medytacje na temat Aniołów, Matki Bożej, Kościoła, rodziny, grzechu oraz demonów. Za sprawa tych tekstów stają się nam bliskie mistyczne przeżycia ojca Pio, łaska gorącej wiary w Boga, fizyczne zmagania z szatanem, a także całkowicie przyziemne doświadczenia niesienia pomocy chorym, ubogim i zniewolonym przez zło.

Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - Świebodzin

ks. Zbigniew Matwiejów (1999-08-24)

Rezydenci

Świebodzin: Ulice: 3 Maja, 30 stycznia (numery nieparzyste od 7–19), Brukowa, Cegielniana, Dworska, Głogowska, Grottgera, Jeziorowa, Kamienna, Kilińskiego, Kolejowa, Kościelna, Kozia, Krótka, Łąki Zamkowe (parzyste, nr 2 i 4), Łąkowa, Łużycka, Mała, Matejki, Ogrodowa, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Browarniany, Plac Dworcowy, Plac Wolności, Poznańska, Rynkowa, Sikorskiego (nieparzyste od 1–29), Skrajna, Słowackiego, Sobieskiego, Studencka, Średnia, Wałowa (parzyste nr 30–60; nr 5), Wiejska (parzyste na 4), Zamkowa (parzyste nr 2–10), Zielona, Związkowa, Plac Jana Pawła II (nr 6,7,8,9,10,11,12). Jeziory - (7 km), Lubinicko - (2 km), Lubogóra - (3 km), Osogóra - (7 km), Podlesie - (11 km), Rosin - (10 km),

Świebodzin (NMP Król. Polski) – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:00, 18:00; Jeziory – 9:00; Lubinicko – 10:30

Parafia powstała z podziału parafii św. Michała Arch. w Świebodzinie. Do roku 1945 r. pełnił rolę zboru ewangelickiego im. Fryderyka. W roku 1981 r. kościół poddano generalnemu remontowi wraz ze zmianą wystroju wnętrza. Uruchomiono też organy poch. z 1900 r. (zabytek, 42 głosy).

Seks jakiego nie znacie