Opalewo

Chrzest jako fundament życia religijnego
o. Tomasz Maria Dąbek OSB
Chrzest jako fundament życia religijnego
Podstawą naszych rozważań będą wstępy do obrzędów oraz same obrzędy chrztu dzieci i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem tekstów biblijnych stanowiących podstawy teologicznej nauki o sakramencie chrztu, a także duszpasterskiego doświadczenia. Pomogą one odnowić w sobie świadomość tego, co dokonało się, gdy przyjmowaliśmy chrzest – w znakomitej większości w naszym kraju jako niemowlęta.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Opalewo

ks. Jan Szulim (2005-07-01)

Opalewo, Brudzewo - (4 km), Dąbrówka Mała - (2 km), Kiełcze - (5 km), Koźminek - (2 km), Smardzewo - (2 km), Wolimierzyce - (5 km)

Opalewo