Witoszyn

Jak żyć owocami Ducha Świętego
ks. Józef Gaweł SCJ
Jak żyć owocami Ducha Świętego
Miłość, radość, pokój, cierpliwość, dobroć, życzliwość, wierność, łagodność, opanowanie. Czym są owoce Ducha Świętego? Są to wszystkie doskonałości, które kształtuje w nas ten Święty Ekspert i tylko poprzez współpracę z Nim możemy je osiągnąć i doskonalić. Ksiądz Gaweł zaprasza nas na intensywne lekcje u Ducha Świętego, przynoszące nadspodziewane efekty w życiu na co dzień i od święta.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Witoszyn

ks. Bogdan Konarzewski CM (2011-06-24)

Witoszyn, Konin Żagański, Lubartów, Lubieszów, Lutynka, Silno Małe, Wymiarki, Wilkowiska

• ul. Konopnickiej 4