Jabłonów

Jak uniknąć 10 błędów, które popełniają handlowcy
Todd Duncan
Jak uniknąć 10 błędów, które popełniają handlowcy
Może okaże się, że jako handlowiec, sprzedawca, popełniasz błędy, które w jednym zdaniu brzmią:sprzedajesz nieodpowiedni towar nieodpowiedniemu klientowi.Masz przy tym słabe wyniki.Jesli tak, to przeczytaj tą książkę i poznaj 10 charakterystycznych nieporozumień, jakie występują między handlowcem a klientem.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.

Seks jakiego nie znacie