Jabłonów

Ulubiony bilbord Papieża
O. Leon Knabit OSB
Ulubiony bilbord Papieża
Dlaczego bilbord? Młody Karol Wojtyła, gdy patrzył przez okno swojego rodzinnego domu, widział zegar słoneczny z napisem: "Czas ucieka, wieczność czeka". Tak właśnie wyglądał ten "ulubiony bilbord Papieża". Kilka prostych słów, które wywarły niezwykły wpływ na życie Jana Pawła II. Opowiada o tym ojciec Leon Knabit - mnich benedyktyński z Tyńca.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.

Warto naprawić małżeństwo