Jabłonów

Wiara ma znaczenie cz.2
Josh McDowell
Wiara ma znaczenie cz.2
Wiara ma znaczenie 2. Jezus jest Prawdą – cykl 8 interaktywnych spotkań dla rodziców – to kontynuacja 5 spotkań Wiara ma znaczenie. Jezus jest Prawdą. Spotkania te mają pomóc zatroskanym rodzicom odkryć, jaki jest sposób myślenia współczesnych dzieci i młodzieży.

Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła - Jabłonów

ks. Andrzej Kramer (1999-08-24)

• ul. Zielona 12
    Jabłonów
    68-113 Brzeźnica
  • tel.: 68-377-13-67

Jabłonów – 8:00,12:00

Parafia Jabłonów otrzymała status placówki samodzielnej w 1951 r. Do tego czasu obsługiwana była początkowo przez kapłanów z Żagania, następnie z Brzeźnicy oraz Dzietrzychowic. Od powstania parafii administrujący proboszcz obsługuje jednocześnie parafię Jelenin.

Seks jakiego nie znacie