Bożnów

Jakie są twoje cele?
Gary Ryan Blair
Jakie są twoje cele?
Gary Ryan Blair przedstawia kompleksową, zintegrowaną metodę definiowania życiowych pragnień. Za pomocą wnikliwych, dogłębnych i trafnych pytań krok po kroku odsłania przed każdym z nas drogę do odkrycia sensu działania i do życia polegającego na realizacji celów, pełnych harmonii i równowagi. Mądrość i siła tych pytań skłania do wykorzystywania możliwości wyłaniających się wraz z udzielanymi odpowiedziami.

Parafia pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny - Bożnów

ks. Jan Ciesielski (2011-08-01)

Bożnów, Chrobrów

Bożnów
    68-100 Żagań
  • tel.: 68-360-66-92

Bożnów – 9:00, 12:00; Chrobrów – 10:30

Pierwsza wzmianka o parafii i kościele poch. z 1296 r. Wtedy to kościół został objęty przez augustiański konwent z Żagania. W XVI w. przejęli go luteranie. Po II wojnie św. teren parafii zamieszkują Polacy przybyli z terenów wschodnich Polski. Do 1972 r. parafia należała do archidiecezji wrocławskiej i była administrowana przez Księży Misjonarzy CM.

Ewa czuje inaczej