Żary

Obudzić sakrament małżeństwa
O. Ksawery Knotz
Obudzić sakrament małżeństwa
Moment zawarcia sakramentu małżeństwa zmienia wszystko. Już wspólnie podążamy drogą do zbawienia. Książka będzie pomocna wszystkim małżonkom, którzy chcą zbliżyć się do Boga, a także i kapłanom w ukazaniu kierunku, w jakim powinniśmy pójść, aby wspólnymi siłami obudzić łaskę sakramentu małżeństwa.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Warto naprawić małżeństwo