Żary

Szkoła rozeznawania duchowego
ks. Krzysztof Kralka
Szkoła rozeznawania duchowego
Szkoła rozeznawania duchowego to bardzo ważne i szerokie zagadnienie. Szkoła, bo otrzymamy kilka lekcji i wykonamy kilka zadań po to, aby wzrastać w mądrości i aby to, co usłyszymy, przełożyło się na praktykę życia codziennego. Słowo, które Pan Bóg będzie do nas kierował, należy przekładać na naszą bardzo konkretną rzeczywistość. Będziemy mogli się w tych  treściach przeglądać i weryfikować to, w jaki sposób żyjemy. Będziemy mogli też zobaczyć, czego nam brakuje i jakie konkretne decyzje i działania należy podejmować.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Żary

ks. Tadeusz Masłowski (2001-08-22)

Św. Brata Alberta, Białostocka, Broniewskiego, Bukowa, Cegielniana, Chełmska, Dygasińskiego, Findera, Głogowska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Hutnicza, Kasprzaka, Katowicka, Kielecka, Kolejowa, Komuny Paryskiej, J. Krasickiego, Lubelska, Męczenników Oświęcimskich, Młynarska, Okrzei, Polna, Rataja, Serbska, Słoneczna, Szarych Szeregów, Szkolna, Średnia, Tunelowa, Witosa (nieparz. 1-51, parz. 2-38), Zamojska, Zapolskiej, Zgorzelecka, Zwycięzców.

7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00, 16:00 (2. niedziela m-ca), 18:00; Dom Sam.Matki - 10:00

Parafia została utworzona wskutek podziału parafii Wniebowzięcia NMP w Żarach.

Warto naprawić małżeństwo