Złotnik

Osobowość plus
Florence Littauer
Osobowość plus
W swojej książce autorka sięga do najnowszych osiągnięć psychologii, aby pomóc ci zrozumieć twoją niepowtarzalną osobowość, którą otrzymałeś od Boga. Znajdziesz w niej test osobowości, który pozwoli określić twój temperament i zobaczyć, jak cechy charakteru wpływają na twoje emocje, pracę i relacje z innymi. Ta interesująca książka daje klucz do zrozumienia innych. Nauczysz się akceptować - a nawet cenić - te cechy, które sprawiają, że jesteśmy tak różni.

Parafia pw. św. Jana Chrzciciela - Złotnik

ks. Ireneusz Semkło (2008-06-30)

Złotnik, Lubomyśl

Złotnik
    68-200 Żary
  • tel.: 68-374-12-93

Złotnik – 8:00, 11:30; Lubomyśl – 9:30

Erekcji parafii dokonał bp Bolesław Kominek. Została wydzielona z parafii Żary. Pierwszym proboszczem parafii został ks. Józef Jurkowski - dotychczasowy wikariusz parafii w Żarach. W skład parafii wchodziły następujące miejscowości: Złotnik, Lubomyśl oraz Olszyniec (tylko do 1959 r.). Mieszkańcy Złotnika to repatrianci przybyli z terenów Zaolzia, Kresów Wschodnich (górale Czadeccy) i Beskidu Żywieckiego.

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.