Szprotawa

Jezus i niesakramentalni
Mieczysław Guzewicz
Jezus i niesakramentalni
Nikt z nas nie jest nieskazitelny. Choćbyśmy nie wiem jak się starali, to i tak nie unikniemy błędów, pomyłek, potknięć. Żadne nakolanniki nie uchronią nas od rozbitych po upadku nóg. I nie ma w tym nic dziwnego: jesteśmy tylko ludźmi. Owszem, niektóre pomyłki są większe, a konsekwencje błędów poważniejsze. Jednak co byśmy nie uczynili, jest Ktoś, kto nas kocha i już wszystko nam wybaczył. Nawet jeśli ta miłość jest nieodwzajemniona i jeśli nie chcemy, by Bóg nas kochał, On i tak nie przestanie.

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Szprotawa

ks. Ryszard Grabarski (2005-08-01)

Rezydenci

Szprotawa – 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 (od IX do VI), 18:00 (od IX do VI); 19:30 (w VII i VIII) ; Śliwnik – 9:30