Bojadła

77 Moc przebaczenia [AUDIOBOOK]
Marcin Zieliński
77 Moc przebaczenia [AUDIOBOOK]
Okazuje się, że dla chrześcijanina przebaczenie to nie opcja – a konieczność. Co więcej – przebaczenie powinno być swoistym stylem życia. Marcin Zieliński z mocą o przebaczeniu, stwórczej sile słowa i skuteczności zasady: Zatroszcz się o sprawy Boga, a On zatroszczy się o Ciebie.

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Stanisław Szura (2013-08-01)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37