Bojadła

Mój Drogi
Marta Burek
Mój Drogi
„Mój Drogi” jest podsumowaniem wielu rozmów, listów, modlitw oraz wierszy matki duchowej dla chłopców. Ona zwróciła się do nich kiedyś: „Kocham w Tobie Jezusa, byś mógł być moim dzieckiem i proszę, kochaj we mnie Maryję, bym mogła być dla Ciebie Matką”.

Parafia pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus - Bojadła

ks. Stanisław Szura (2013-08-01)

Bojadła, Bełcze - (4 km), Kardno - (1 km), Młynkowo - (6 km), Pólko - (2 km), Przewóz - (6 km), Pyrnik - (4 km), Sosnówka - (2 km), Wirówek - (1 km)

• Kościelna 37