Sława Śląska

Ucho w opałach, czyli tajemnicze porwanie w Dolinie Kaczeńców
Kuba Kornacki
Ucho w opałach, czyli tajemnicze porwanie w Dolinie Kaczeńców
Książka dla młodych czytelników pisana językiem żywym, świetna do czytania na głos. Bohaterowie to zwierzęta walczące o uwolnienie wiewiórki oraz dzieci, pomagające i rozumiejące mowę leśnych przyjaciół, nawet wilka czy żuka. Ogromna rola przypada także skrzatowi. Problem zatrutego środowiska oraz bezmyślnego dręczenia zwierząt, ptaków, owadów czy robaków przedstawiono bez zbędnej dydaktyki.

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Sława Śląska

ks. Jerzy Ślusarczyk (2007-08-01)

Rezydenci

SŁAWA – pw. św. Michała Arch. 8:00, 10:00, 12:00, 18:00 (19:00 -latem); LIPINKI – 11:00; PRZYBYSZÓW – 9:30; TARNÓW JEZIERNY. – 12:15; Gola: 9.00