Sława Śląska

4 funkcje mężczyzny
Jacek Pulikowski
4 funkcje mężczyzny
Jacek Pulikowski przekonuje, że ojcować powinien każdy mężczyzna – czy jest w rodzinie, czy nie i jakąkolwiek spełnia społeczną rolę… Dlaczego? Bo takie jest jego największe powołanie! I to nie kwestia biologii, a miara męskiej dojrzałości. Dopiero spełnienie tego powołania daje mężczyźnie pełne szczęście! I w konsekwencji uszczęśliwia wszystkich wokół!

Parafia pw. św. Michała Archanioła - Sława Śląska

ks. Jerzy Ślusarczyk (2007-08-01)

Rezydenci

SŁAWA – pw. św. Michała Arch. 8:00, 10:00, 12:00, 18:00 (19:00 -latem); LIPINKI – 11:00; PRZYBYSZÓW – 9:30; TARNÓW JEZIERNY. – 12:15; Gola: 9.00