Laski Lubuskie

Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Laura Stack
Co robić, gdy masz za dużo do zrobienia
Czy jesteś już zmęczony nakłanianiem ciebie do wydajniejszej pracy – w tych samych wciąż warunkach – przez płatnych konsultantów lub, co gorsza, przez własnego szefa? Masz szczęście. Laura Stack wie, że twoja lista zadań jest przepełniona do granic możliwości, ukazuje więc, jak osiągać więcej mniejszym nakładem pracy. Tak, dobrze zrozumiałeś. Nowatorski system organizacji czasu Laury Stack pozwoli ci osiągać więcej mniejszym nakładem pracy.

Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Laski Lubuskie

ks. Jan Zych (2007-08-01)

Laski Lubuskie
    69-113 Górzyca Odrzańska
  • tel.: 095-759-31-85

LASKI LUBUSKIE – 11:00; PAMIĘCIN – 12:30; RADÓW – 14:00; RADÓWEK – 9:30

Miejscowość Laski Lubuskie znana jest już od 1317 r. Była posiadłością biskupów lubuskich, z siedzibą w Górzycy. Centrum kultu religijnego była Górzyca, a w niej katedra bpa Wilhelma z 1252 r. Informacja o budowie kościoła pochodzi z początku XVIII w. Po roku 1945 Laski Lubuskie należały do parafii NMP Królowej Polski w Słubicach. Erekcji parafii w Laskach dokonał bp W. Pluta. Powstała ona z podziału parafii: w Słubicach, Kostrzynie i Ośnie Lub.

Warto naprawić małżeństwo