Białków

parafia pw. św. Andrzeja Boboli

Czy dzieci nienarodzone idą do nieba?
ks. Arkadiusz Olczyk
Czy dzieci nienarodzone idą do nieba?
Ksiądz Arkadiusz Olczyk podpowiada słowa modlitwy, które niosą nadzieję, doradza, jak powinni zachować się najbliżsi i przyjaciele, zachęca do spojrzenia w przyszłość, podaję istotne informacje związane z pogrzebem i odpowiada na pytanie, które kiedyś zadała mu jedna z mam: „Czy nasze dziecko na pewno jest w niebie?”. Ta niewielka książeczka jest jak pomocna dłoń wyciągnięta w stronę wszystkich osieroconych rodziców.

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli - Białków

ks. Krzysztof Sudziński (2011-10-02)

Białków
    66-630 Cybinka
  • tel.: 68-391-19-60

BIAŁKÓW –7:30, 13:00; GRZMIĄCA – 11:00; RĄPICE – 9:30; KŁOPOT – 18:00-sobota

O wiosce i parafii wspominają kroniki z 1405 r. Po roku 1945 kościół w Białkowie należał do parafii w Cybince. Erekcji parafii dokonał bp Wilhelm Pluta. Teren parafii zamieszkują ludzie przesiedleni po II wojnie światowej z Białorusi i okolic Konina.

Krokodyl dla ukochanej