Bobowicko

Niezwyciężony!
Nick Vujicic
Niezwyciężony!
Niezwyciężony! To jedno słowo chyba najlepiej opisuje Nicka Vujicica. Jest dla nas drogowskazem i zachętą do tego, by mimo przeciwności losu walczyć do końca. By walczyć o radość i satysfakcję z życia. Sam o swoim życiu mówi, że jest "obłędnie szczęśliwe", co biorąc pod uwagę jego niepełnosprawność niektórych może szokować. Jako swoją dewizę wybrał słowa "Wiara w działaniu" i o tym też mówi w książce Niezwyciężony!

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Bobowicko

ks. Andrzej Kugielski (2001-08-22)

Wtorek - godz. 18.00 - 19.00, Czwartek - godz. 16.30 - 17.30

Bobowicko. Gumniska - (5 km), Karolewo - (2 km), Kuligowo -(4 km), Międzyrzecz-Obrzyce - (1,5 km), Żółwin - (3 km)