Wicina

Lekcje biznesu przy rodzinnym stole
Jeffrey J. Fox
Lekcje biznesu przy rodzinnym stole
Ciekawe, że uderzająca liczba właścicieli znanych firm, przedsiębiorców, ludzi kreatywnych, zawodowych sportowców oraz CEO wielkich spółek wychowała się jako dzieci samotnych rodziców, przeważnie samotnych matek. Żeby dojść na szczyt, kombinuj tak jak to robią samotne matki.

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Wicina

ks. Jan Krawczyk (2007-08-01)

Wicina, Bieszków - (2 km), Guzów - (2 km), Rostoki - (1,5 km), Stara Woda Duża - (12 km), Stara Woda Mała - (13 km), Tuchola Duża - (12 km), Tuchola Mała - (10 km), Zabłocie - (5 km)

Wicina
    68-320 Jasień Żarski
  • tel.: 68-371-04-78

WICINA – 13:00; TUCHOLA ŻARSKA – 11:30; ZABŁOCIE – 10:00; BIESZKÓW – 8:30; STARA WODA – 16:00

Parafia Wicina w latach powojennych była filią parafii w Jasieniu. Przez 13 lat Wicinę obsługiwał wikariusz parafii Jasień. W roku 1964 r. został mianowany jej proboszczem.

Dzikie serce