Połupin

Katolik ofiarą?
Zbigniew Kaliszuk
Katolik ofiarą?
Dlaczego Kościół zakazuje seksu i krytykuje wspólne mieszkanie przed ślubem? Czy seks zawsze jest czymś „grzesznym”? Jak wygrać miłość? Jak zadbać o to, by związek dwojga osób był udany? Czy cierpienie jest karą za grzechy, a może wręcz przeciwnie – łaską daną od Boga?

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.

Warto być ojcem