Połupin

W poszukiwaniu pewności
Josh McDowell, Thomas Williams
W poszukiwaniu pewności
W dzisiejszym świecie ludzie coraz mniej troszczą się o prawdę, a bardziej o pewność. Prawda jest dla nich pojęciem abstrakcyjnym, istniejącym gdzieś na zewnątrz, pojęciem, które być może ma niewielkie znaczenie praktyczne. Pragną jednak pewności, ponieważ daje im ona poczucie bezpieczeństwa. To uczucie bywa złudne, gdyż ludzie mogą odczuwać pewność co do przekonań, które są fałszywe.

Parafia pw. bł. Karoliny Kózki - Połupin

ks. Andrzej Cieślak (1995-01-25)

Połupin, Nowy Zagór - (4 km), Nowy Raduszec - (7 km), Retno - (9 km), Stary Raduszec - (4 km), Strumienno - (8 km)

POŁUPIN – 18:00 - sobota, 10:30; NOWY ZAGÓR – 9:00; STARY RADUSZEC – 12:00; STRUMIENNO – 13:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. Erekcji dokonał Ordynariusz diecezji bp Adam Dyczkowski.

Krokodyl dla ukochanej