Osiecznica

Moja droga do domu Ojca
Ingrid Trobisch
Moja droga do domu Ojca
Książka opowiada o najważniejszej drodze odbywanej przez człowieka – o jego drodze do Wieczności. Jest jednocześnie pamiętnikiem i głęboką refleksją nad tym, co w naszym życiu jest najważniejsze w perspektywie śmiertelnej choroby. Pozycja ta jest dokumentem na temat życia i działalności Ingrid Trobisch, która nie tylko słowem, ale całym życiem głosiła Ewangelię.

Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła - Osiecznica

ks. Andrzej Nowak (2001-08-22)

Osiecznica, Bielów - (3 km), Czetowice - (3 km), Łochowice - (7 km), Skórzyn - (7 km)

OSIECZNICA – 11:30, sobota 17:00; CZETOWICE – 8:30; ŁOCHOWICE – 10:00; SKÓRZYN – 13:00; BIELÓW – sobota 18:00 , zimą – 16:00

Parafia powstała z podziału parafii w Krośnie Odrz. 2.03.1971 r. mianowano ks. E. Wielguckiego wikariuszem parafii w Krośnie Odrz. z rezydencją w Osiecznicy. Ze względu na utrudnienia władz państwowych, dopiero 10 lat później otrzymał nominację na administratora parafii.

Dzikie serce