Dychów

Inspiracje na każdy dzień roku
Zig Ziglar, Ike Reighard
Inspiracje na każdy dzień roku
Czy pragniesz żyć pełnią życia? Zig Ziglar, jeden z najbardziej szanowanych mówców i pisarzy motywacyjnych, ma nadzieję i wierzy, że tego właśnie chcesz. W tej książce znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Dychów

ks. Marek Kowal (2008-09-11)

Rezydenci

Dychów, Bronków - (7 km), Brzezinka - (2 km), Brzózka - (5 km), Chromów - (3 km), Dąbki - (2 km), Kołatka - (4 km), Prądocinek - (1 km), Stary Zagór - (1,5 km)

DYCHÓW – 8:00, 11:00; BRONKÓW – 9:30; BRZÓZKA – 12:30

Parafia w Dychowie powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Bobrowicach i odłączenia miejscowości Brzózka, Dąbki, Stary Zagór z parafii pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrz.

Urzekająca