Dychów

Dzieje duszy [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
św. Teresa od Dzieciątka Jezus
Dzieje duszy [OPRAWA MIĘKKA] [FORMAT KIESZONKOWY]
„Zanim wzięłam pióro do ręki, uklękłam przed figurą Maryi. - pisze Teresa - Następnie gdy otwo­rzyłam Świętą Ewangelię, mój wzrok padł na te sło­wa: Jezus wy­szedł na górę i przywołał do siebie tych, któ­rych sam chciał, a oni przy­szli do Niego” (Mk 3,13).

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Dychów

ks. Marek Kowal (2008-09-11)

Rezydenci

Dychów, Bronków - (7 km), Brzezinka - (2 km), Brzózka - (5 km), Chromów - (3 km), Dąbki - (2 km), Kołatka - (4 km), Prądocinek - (1 km), Stary Zagór - (1,5 km)

DYCHÓW – 8:00, 11:00; BRONKÓW – 9:30; BRZÓZKA – 12:30

Parafia w Dychowie powstała z podziału parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Bobrowicach i odłączenia miejscowości Brzózka, Dąbki, Stary Zagór z parafii pw. św. Jadwigi w Krośnie Odrz.

Warto być ojcem