Gubin

Drodzy rodzice
Catherine de Hueck Doherty
Drodzy rodzice
Sercem tej książki są medytacje Catherine Doherty o małżeństwie i rodzinie. Uzupełniają je opisy zwyczajów związanych z rokiem liturgicznym, praktykowanych we wspólnocie Madonna House. Książka jest w zamyśle przewodnikiem dla małżeństw lub duszpasterzy. Może być również przydatna w domach, inspirując rodziców do pięknego przeżywania swojej wiary i przekazywania jej swoim dzieciom.

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - Gubin

Gubin - 450, Drzeńsk Wielki - 111 (5 km), Drzeńsk Mały - 87 (3 km), Dzikowo - 51 (9 km), Komorów-wieś - 153, Wałowice - 215 (4 km)

• Ceglana 2
    66-620 Gubin
  • tel.: 68-359-43-27

Gubin Podwyższenia Krzyża - 9:00, 12:00; Kościół rektorski: 11:00; Wałowice - 10:30;

Powstała z podziału parafii Trójcy Świętej w Gubinie. Zasadniczy teren parafii to Os. Komorów, które w dużej mierze zamieszkałe jest przez wojsko. Ten fakt był motywem utworzenia tu 1.07.1992 r. dodatkowej personalnej parafii wojskowej.