Gubin

Za zasłoną
Carver Alan Ames
Za zasłoną
Zawarte w tej książce refleksje to listy oraz przemówienia wygłoszone przez autora bestsellera Oczami Jezusa w wielu krajach świata. Ames dzieli się doświadczeniem potęgi Bożej miłości, mocy sakramentu pojednania, wartości małżeńskiej bliskości, a także rozważa korzenie zła dotykającego ludzi we współczesnym świecie. Podpowiada, w jaki sposób najpełniej adorować Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, jak działają w naszym życiu Aniołowie i czym są niebo oraz piekło.

Parafia pw. Matki Bożej Fatimskiej - Gubin

Rezydenci

Gubin - 5000, Bieżyce - 320 (1 km), Dobro - 40 (7 km), Dobrzyń - 90 (4 km), Grochów - 80 (7 km), Jaromirowice - 330 (1 km), Kaniów - 88 (6 km), Pole - 168 (4 km), Przyborowice - 56 (7 km), Zawada - 80 (2 km), Żenichów - 120 (2 km)

• Długa 2a