Gorzów Wielkopolski

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

Opaska z modlitwą „Jezu, Ty się tym zajmij!”

„Jezu, Ty się tym zajmij!” to potężny akt zawierzenia, z którym wiąże się konkretna obietnica, jaką ojcu Dolindo Ruotolo złożył sam Pan Jezus. Każdy, kto z autentyczną wiarą i ufnością wypowie te słowa, może liczyć, że Chrystus zajmie się powierzonym mu problemem. Ta wyjątkowa bransoletka codziennie przypomina nam o wielkiej sile tej modlitwy. Jest prostą drogą do tego, by w trudnej chwili powierzać swoje życie Panu Jezusowi i czerpać z obiecanych nam przez Niego łask.

Parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Gorzów Wielkopolski

ks. Witold Andrzejewski (1989-08-25)

• ul. Mieszka I 59
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • tel.: 95-736-80-33
  • email: napisz email »

Gorzów Wlkp. – 6:30, 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 15:00 (od IX do V), 18:30.

Parafia powstała z podziału parafii Wniebowzięcia NMP.

Seks jakiego nie znacie