Gorzów Wielkopolski

365 dni z Bożym Miłosierdziem
Jerzy Zieliński OCD
365 dni z Bożym Miłosierdziem
Inspiracją dla niniejszej książki był Dzienniczek świętej Faustyny Kowalskiej, a także Dziennik duchowy służebnicy Bożej siostry Leonii Marii Nastał. Każdy miesiąc roku został tu poświęcony rozważaniu innego aspektu Bożego miłosierdzia nad światem, ukazanego mistyczkom przez Chrystusa.

Parafia pw. św. Maksymiliana M. Kolbe - Gorzów Wielkopolski

ks. Ryszard Przewłocki (2003-02-16)

Rezydenci

Boh. Lenino, Chlopickiego, Czereśniowa, Dembowskiego, Dmowskiego, Korfantego, Kościuszki, Kwiatkowskiego, Langiewicza, 9-go Maja, Na Skarpie, Narutowicza, Niepodległości, Piłsudskiego, Połaniecka, Pułaskiego, Rataja, Sułkowskiego, Szwoleżerów, Ściegiennego, Walczaka (20-42), Witosa, Wojciechowskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego

Gorzów Wlkp. (św. M. Kolbe) – 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 18:00; DPS – 15:00 (sob.); kaplica w szpitalu – 10:30

Parafia powstała z podziału parafii Niep. Poczęcia NMP i parafii Podw. Krzyża Św. w Gorzowie Wlkp. Terenem organizacji życia parafialnego było Osiedle Czereśniowe. Proboszcz macierzystej parafii, ks. kań. J. Płóciennik, wybudował kaplicę zastępczą, której poświęcenia dokonał ks. bp Wilhelm Pluta w dniu 25.12.1982 r. Obecnie, choć kościół nie jest wykończony, odprawiają się tu już wszystkie nabożeństwa. W budynku po byłej kaplicy stworzono Warsztaty Terapii Zajęciowej dla niepełnosprawnych.

Seks jakiego nie znacie