Wilków Głogowski

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, zanim zostaniecie rodzicami
Gary Chapman
Wszystko, co chcielibyście wiedzieć, zanim zostaniecie rodzicami
Gary dzieli się zagadnieniami, których nie był świadomy, zanim stał się ojcem. Na przykład: dzieci mają wpływ na nasz czas, pieniądze i małżeństwo. A to dopiero początek. Z typową dla siebie serdecznością proponuje praktyczne porady w takich dziedzinach jak nauka siadania na nocniku, przepraszanie własnego dziecka i dbanie o silne małżeństwo... przy jednoczesnym cieszeniu się wszystkim, co wnoszą do życia dzieci.

Parafia pw. św. Jana Nepomucena - Wilków Głogowski

ks. Bogdan Niparko (2003-08-18)

Wilków Głogowski - 522, Gola Drzewiecka -312 (15 km), Klucze - 156 (3 km), Krzekotów - (4 km)

• ul. Spółdzielcza 57
    Wilków Głogowski
    67-200 Głogów
  • tel.: 76 833-16-79

Wilków Głogowski – 9:00, 11:00.

Pierwsza wzmianka o parafii pochodzi z 1357 r. Pierwotnie kościół pw. Wszystkich Świętych. Za czasów reformacji został przejęty przez protestantów i dopiero w 1654 r. zwrócony katolikom. Spalony przez Kozaków w pierwszej połowie XVIII w., a dzięki fundacji Ferdynanda Lichnowskiego odbudowany w 1769 r.

Dzikie serce