Zielona Góra

parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego

7:00, 9:00, 10:00 kościół filialny Matki Bożej Fatimskiej w Zielonej Górze – Łężycy, 10:15 dla rodziców z małymi dziećmi, 11:15 Suma, 12:30 dla dzieci szkolnych, 16:30 od września do czerwca, 18:30, 20:30 lipiec i sierpień

Księgarnia Izajasz

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

Niedziela Chrystusa Króla
2019-11-24

1. Dziś Patronalne Święto Akcji Katolickiej. Dziękując za wszelkie dobro czynione w wielu przedsięwzięciach składamy najlepsze życzenia: obfitych łask Bożych na każde działanie i każdą chwilę życia. Uroczysta Msza św. o 16:30.
  2. Dzisiejsza niedziela to także Patronalne święto naszego Seminarium. Ofiary z tacy na Seminarium.
    Bóg zapłać! W zakrystii są cegiełki na Koronę dla MB Paradyskiej. Zainteresowanych zapraszamy.
  3. W IV niedzielę miesiąca Grono Wspierających Ubogich składa miesięczne ofiary. Bóg zapłać
    za tę systematyczną formę wsparcia dzieł Caritas.
  4. Modlitwa Wypominkowa do piątku włącznie. Dziękujemy za pamięć o bliskich zmarłych i o duszach
    w czyśćcu cierpiących.
  5. W piątek Godzina Miłosierdzia o 15:00.
  6. Pod chórem wyłożone są zaproszenia na kolędę AD 2020.
  7. Polecamy prasę katolicką: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  8. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Przed Mszą św. będzie można nabyć adwentowy wieniec, który pragniemy, aby poświęcony stał się adwentowym wieńcem modlitwy za swoją rodzinę i za wszystkie rodziny naszej parafii. Koszt 20 zł.
  9. Opłatki i świece Caritas będą od II niedzieli adwentu.
  10. Już dziś informujemy, iż Msze św. roratnie, od poniedziałku 2 grudnia, będą o 6:30 i 17:30.
  11. W sobotę 7 grudnia, w wigilię Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP, odbędzie się wieczór modlitwy wstawienniczej z Niepokalaną Maryją. Zapraszamy.
  12. Bóg zapłać za ofiary składane na nasz kościół, za pomoc i służbę na rzecz parafii.
  13. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych. Wszystkim Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów. Dzieciom i młodzieży dobrej nauki.