Zielona Góra

Teresa od Jezusa
Edyta Stein św. Teresa Benedykt
Teresa od Jezusa
Mistrzem sztuki wychowania może stać się jedynie ktoś, kto ma wrodzoną zdolność przywódczą. Teresa ją posiadała. Umiała patrzeć duchem, który szybko i przenikliwie obejmował wysokie cele.

Parafia pw. św. Urbana I - Zielona Góra

ks. Mirosław Donabidowicz (2009-08-01)

Kancelaria czynna w środy w godz. 8.00-9.00, 16.00-17.00.

Spowiedź św.

Okazja do spowiedzi ? w tygodniu i w Niedzielę 30 minut przed Mszą św.

Ulice: Armii Ludowej; Braniborska; Chmielna; Gajowa; Glinianki; Górna; Gronowa; Kombatantów; Kościuszkowców; Letnia; Lubuska; Lwowska nieparzyste; Łokietka Władysława; Miła; Niecała; Osiedlowa; Piękna; Podgórna nieparzyste od 45 do końca; Przecznica; Przyleśna; Siemiradzkiego Henryka; Sorbska; Szosa Kisielińska nieparzyste 1-37; Tkacka; Wileńska; Władysława IV; Wrocławska parzyste od 26 do końca; Zielonogórska.

8:00, 11:00, 12:30, 18:30; Dom Kombatanta - 10:00

Dnia 1 sierpnia 2009 r. w Zielonej Górze dekretem bpa Stefana Regmunta powstały dwie nowe parafie. Jedną z nich jest parafia pw. Św. Urbana I papieża. Została ona wydzielona z terenu parafii św. Jadwigi i parafii pw. Najświętszego Zbawiciela.

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.