Zielona Góra

Poszukiwacze Pereł
Tomasz Nowak OP
Poszukiwacze Pereł
To nagranie jest dla Ciebie, jeśli chcesz zrozumieć proces kształtowania się Twojej tożsamości na przykładzie powstawania perły, poznać najskuteczniejszą metodę odnajdywania swojej perły, dostrzec w Bogu Twojego największego fana, nauczyć się rozpoznawać Twoje główne talenty wśród talentów służebnych, zrozumieć prawdziwy sens cierpienia na Twojej drodze rozwoju, odważyć się sięgać po skarby ukryte poza Twoją strefą komfortu.

Parafia pw. Św. Urbana I - Zielona Góra

ks. Mirosław Donabidowicz (2009-08-01)

Kancelaria czynna w środy w godz. 8.00-9.00, 16.00-17.00

Armii Ludowej; Braniborska; Chmielna; Gajowa; Glinianki; Górna; Gronowa; Kombatantów; Kościuszkowców; Letnia; Lubuska; Lwowska nieparzyste; Łokietka Władysława; Miła; Niecała; Osiedlowa; Piękna; Podgórna nieparzyste od 45 do końca; Przecznica; Przyleśna; Siemiradzkiego Henryka; Sorbska; Szosa Kisielińska nieparzyste 1-37; Tkacka; Wileńska; Władysława IV; Wrocławska parzyste od 26 do końca; Zielonogórska

8:00, 11:00, 12:30, 18:30; Dom Kombatanta - 10:00

Parafia została utworzona dekretem bpa Stefana Regmunta

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.