Zielona Góra

Jak uzdrowić małżeństwo?
Gabriela Tobiasz
Jak uzdrowić małżeństwo?
Poradnik proponuje 15 bardzo praktycznych kroków, które pomagają wyjść z bolesnego kryzysu. Każdy, kto spróbuje, przekona się, że zmiana na lepsze naprawdę jest możliwa, a trudności to zazwyczaj szansa na wzmocnienie małżeńskiej relacji.

Parafia pw. św. Stanisława Kostki - Zielona Góra

ks. Arkadiusz Wiącek (2015-08-01)

Kancelaria parafialna czynna w środy od 19:15 do 20:15.

Spowiedź św.

Ulice: Zielona Góra: Batorego Stefana: nieparzyste 1-69, parzyste 2-116; Chemiczna, Dąbrowskiego Generała Jarosława:parzyste, Energetyków, Harcerska, Jana z Kolna, Langiewicza Generała Mariana, Ludowa, Naftowa, Obywatelska, Rajska, Zimna, Zjednoczenia: nieparzyste od 101 do końca

Mając na uwadze racje duszpastersko-administracyjne z dniem 1 sierpnia 2009 r. Ks. Bp Stefan Regmunt erygował Parafię Rzymskokatolicką pw. św. Stanisława Kostki w Zielonej Górze. Nowa parafia zostaje wydzielona z terytorium parafii pw. św. Alberta Chmielowskiego w Zielonej Górze oraz terytorium parafii pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze.

Warto być ojcem