Zielona Góra

Wyznania egzorcysty [AUDIOBOOK]
ks. Gabriele Amorth
Wyznania egzorcysty  [AUDIOBOOK]
Światowy bestseller tym razem jako audiobook! Ksiądz Gabriele Amorth jest doktorem prawa, kapłanem Towarzystwa Świętego Pawła, egzorcystą Diecezji Rzymskiej i przewodniczącym Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. Autor dzieli się długoletnim doświadczeniem egzorcysty.

Parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Zielona Góra

ks. Paweł Łobaczewski (2016-09-01)

Kancelaria

Kancelaria parafialna czynna w środy i piątki w godz. od 16:30 do 17:30 z wyjątkiem pierwszych piątków miesiąca i uroczystości kościelnych

Augustowska, Bałtycka, Dereszowa, Giżycka, Graniczna, Jeździecka, Karowa, Kaszubskie Osiedle, Kętrzyńska, Kucykowa, Mrągowska, Olsztyńska, Polanka Pomorskie Osiedle, Przewalskiego, Raculka, Róży Wiatrów, Rumakowa, Stajenna Strzemienna, Suwalska, Szosa Kisielińska, Śląskie Osiedle, Tarpanowa, Wyścigowa, Zielony Las

8:00; 9:30; 11:00 (dla dzieci); 12:30; 18:30

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.