Zielona Góra

Kierownictwo duchowe według Ojców Pustyni
Szymon Hiżycki OSB
Kierownictwo duchowe według Ojców Pustyni
Każdy z nas dociera do celu jedynie po to, aby wyruszyć w kolejną wędrówkę, tym razem jednak taką, która nie będzie miała kresu: w głąb Trójcy. Są dwa podstawowe warunki dotarcia do Trójcy i rozpoczęcia poznawania Jej samej. Poznanie samego siebie czyli znajomość swoich słabości i pragnień oraz poznanie świata stworzonego, zarówno rzeczy widzialnych i niewidzialnych.

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Jan Romaniuk (2005-06-12)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki w godz:

Spowiedź św.

Codziennie 30 minut przed Mszą św.

Łężyca: ul. Apartamentowa, Budowlanych, Inżynierska, Irysowa, Makowa, Różana, Zielona Góra: ul. Batorego (nry nieparzyste od 71 do końca, nry parzyste od 118 do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nry nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Winogradu, Zamoyskiego, Zdrojowa, Zjednoczenia (nry parzyste od 102A do końca), Źródlana

7:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 16:30 i 18:30

Warto pokochać teściową

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.

Warto być ojcem | Jak naprawić małżeństwo | Książki ks. Pawlukiewicza