Zielona Góra

Żywność - naturalne lekarstwo
Prof. Michael Hamm
Żywność - naturalne lekarstwo
Jak zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia raka i chorób serca, wprowadzając do swojej diety określony produkt? Jakie zmiany powinieneś wprowadzić do swojej diety, by pozbyć się dolegliwości trapiących cię już teraz albo uniknąć ich w przyszłości? Jak jeść smacznie i zdrowo? Co zyskujesz, wprowadzając do diety np. zieloną herbatę, jogurt albo truskawki?

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Jan Romaniuk (2005-06-12)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki w godz:

Spowiedź św.

Codziennie 30 minut przed Mszą św.

Łężyca: ul. Apartamentowa, Budowlanych, Inżynierska, Irysowa, Makowa, Różana, Zielona Góra: ul. Batorego (nry nieparzyste od 71 do końca, nry parzyste od 118 do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nry nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Winogradu, Zamoyskiego, Zdrojowa, Zjednoczenia (nry parzyste od 102A do końca), Źródlana

7:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 16:30 i 18:30

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.