Zielona Góra

Krótki przewodnik po modlitwie! - Zeszyt ćwiczeń
ks. Rafał Jarosiewicz, s. Jeremiasza Ponikwia ZSJM
Krótki przewodnik po modlitwie! - Zeszyt ćwiczeń
„Krótki przewodnik po modlitwie" to książka, która „nie jest wydana, aby tylko ją wydać". Zawarte w niej proste myśli i rysunki, odkrywające, jaka modlitwa może być, inspirują do poszukiwania osobistej metody modlitwy i mogą pomóc tym, którzy pragną jej jakość zweryfikować.

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Jan Romaniuk (2005-06-12)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki w godz:

Spowiedź św.

Codziennie 30 minut przed Mszą św.

Łężyca: ul. Apartamentowa, Budowlanych, Inżynierska, Irysowa, Makowa, Różana, Zielona Góra: ul. Batorego (nry nieparzyste od 71 do końca, nry parzyste od 118 do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nry nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Winogradu, Zamoyskiego, Zdrojowa, Zjednoczenia (nry parzyste od 102A do końca), Źródlana

7:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 16:30 i 18:30

Urzekająca

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.