Zielona Góra

Gdy żyjesz w związku niesakramentalnym
ks. Andrzej Cieślik
Gdy żyjesz w związku niesakramentalnym
Czy Kościół ma cokolwiek do zaoferowania małżeństwom niesakramentalnym? I czy w ogóle można ich nazwać małżeństwem, skoro jako katolicy nie połączyli się uroczystą przysięgą w obecności kapłana? Czy mogą w jakiś sposób otrzymać rozgrzeszenie i przystąpić do komunii świętej? A zostać rodzicami chrzestnymi? Członkami żywego Różańca lub Akcji Katolickiej? Co powinien wiedzieć duszpasterz, gdy na drodze jego posługi stanie niesakramentalne małżeństwo?

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Jan Romaniuk (2005-06-12)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki w godz:

Spowiedź św.

Codziennie 30 minut przed Mszą św.

Łężyca: ul. Apartamentowa, Budowlanych, Inżynierska, Irysowa, Makowa, Różana, Zielona Góra: ul. Batorego (nry nieparzyste od 71 do końca, nry parzyste od 118 do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nry nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Winogradu, Zamoyskiego, Zdrojowa, Zjednoczenia (nry parzyste od 102A do końca), Źródlana

7:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 16:30 i 18:30

Warto być ojcem

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.