Zielona Góra

parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego

Księgarnia Izajasz

Z ciemności do światła

Nie przestraszcie się. To nie jest nudny podręcznik teologiczny ani katechizm. Celem tej książki nie jest pouczanie kogokolwiek ani tym bardziej zastępowanie czy dopełnianie nauczania Kościoła. To są historie wielu najzwyklejszych młodych ludzi, którzy tak jak ja wybrali życie w czystości przedmałżeńskiej. Mieli odwagę powiedzieć swoje „TAK ”. Bo dzisiaj trzeba mieć odwagę, aby żyć w czystości serca!

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Jan Romaniuk (2005-06-12)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki w godz:

Spowiedź św.

Codziennie 30 minut przed Mszą św.

Łężyca: ul. Apartamentowa, Budowlanych, Inżynierska, Irysowa, Makowa, Różana, Zielona Góra: ul. Batorego (nry nieparzyste od 71 do końca, nry parzyste od 118 do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nry nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Winogradu, Zamoyskiego, Zdrojowa, Zjednoczenia (nry parzyste od 102A do końca), Źródlana

7:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 16:30 i 18:30

Seks jakiego nie znacie

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.