Zielona Góra

Małżeństwo pod górkę
Jerzy Grzybowski
Małżeństwo pod górkę
Kolejna część „Nieporadnika małżeńskiego” napisana w formie dialogu listów od małżeństw z trudnymi dla nich pytaniami, na które wyczerpująco odpowiada Jerzy Grzybowski - wieloletni rekolekcjonista oraz współzałożyciel stowarzyszenia Spotkania Małżeńskie. To naprawdę bardzo bogata w treści książka, która na pewno stanie się nieocenioną pomocą dla małżeństw z różnymi problemami.

Parafia pw. św. brata Alberta Chmielowskiego - Zielona Góra

ks. Jan Romaniuk (2005-06-12)

Rezydenci

Czynna w środy i piątki w godz:

Spowiedź św.

Codziennie 30 minut przed Mszą św.

Łężyca: ul. Apartamentowa, Budowlanych, Inżynierska, Irysowa, Makowa, Różana, Zielona Góra: ul. Batorego (nry nieparzyste od 71 do końca, nry parzyste od 118 do końca), Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków (nry nieparzyste), Jagiellonki, Konstruktorów, Krasińskiego, Mechaników, Potokowa, Ruczajowa, Spawaczy, Strumykowa, Technologów, Trasa Północna, Winogradu, Zamoyskiego, Zdrojowa, Zjednoczenia (nry parzyste od 102A do końca), Źródlana

7:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:30, 16:30 i 18:30

Warto naprawić małżeństwo

Jeśli posiadasz zdjęcia z parafii, możesz je przesłać na adres admin@diecezja.zgora.pl, a ja je tu umieszczę.