Wschowa

parafia pw. św. Jadwigi Królowej

Księgarnia Izajasz

Good God Talks to Us. Bible for children

Tłumaczenie popularnej Biblii ks. biskupa Antoniego Długosza pt. Dobry Bóg mówi do nas” na język angielski (literacki – przygotowany przez redaktora z Wielkiej Brytanii). Książka ta jest zbiorem katechez biblijnych, napisanych z myślą o tym, aby dzieci dobrze zrozumiały treść Pisma Świętego i mogły doświadczyć Pana Boga tak samo, jak doświadczali Go ludzie wiary – bohaterowie biblijnych opowieści.

Parafia pw. św. Jadwigi Królowej - Wschowa

ks. Krzysztof Maksymowicz (2001-08-22)

Wschowa: Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Klonowa, Kościuszki (nieparz.), Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Leśna, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowe Ogrody, Nowy Rynek, Orzechowa, Osiedle, os. Jagiellonów, Pusta, Reymonta (parz.), Słowackiego, Starowiejska, Wiśniowa, Wolsztyńska (parz.), Zacisze, Zygmunta Starego; Przyczyna Górna

Wschowa (św. Jadwigi) – 8:00, 11:00, 12:30 (od IX do VI), 18:00; Przyczyna Górna – 9:30.

Powołania z parafii

Warto naprawić małżeństwo