Wschowa

Oddziały Wyklętych
Szymon Nowak
Oddziały Wyklętych
NIE BYŁO JUŻ SZANS? W miarę umacniania się władzy komunistycznej, do wielu z nich docierała świadomość, że nie ma już żadnych szans na taką Polskę o jaką walczą. Jednak nie rezygnowali. Bo ich wartościami były PATRIOTYZM, GODNOŚĆ I HONOR.

Parafia pw. św. Jadwigi Królowej - Wschowa

ks. Krzysztof Maksymowicz (2001-08-22)

Wschowa: Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Klonowa, Kościuszki (nieparz.), Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Leśna, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowe Ogrody, Nowy Rynek, Orzechowa, Osiedle, os. Jagiellonów, Pusta, Reymonta (parz.), Słowackiego, Starowiejska, Wiśniowa, Wolsztyńska (parz.), Zacisze, Zygmunta Starego; Przyczyna Górna

Wschowa (św. Jadwigi) – 8:00, 11:00, 12:30 (od IX do VI), 18:00; Przyczyna Górna – 9:30.

Powołania z parafii

Warto być ojcem