Wschowa

parafia pw. św. Jadwigi Królowej

Księgarnia Izajasz

Potwór w szafie. Jak jutro bać się mniej niż dzisiaj

Książka dla tych, którzy odczuwają jakikolwiek rodzaj lęku. Boimy się nagłych zmian w naszym życiu, utraty pracy, choroby, starości. Odczuwamy lęk przed podejmowaniem ryzyka i przed tym, że nie sprostamy wymaganiom. Strach nas paraliżuje i odbiera chęć do działania. Max Lucado przypomina nam o tym, że powinniśmy odważnie dążyć do realizacji naszych planów i marzeń, i zachęca do ufnego pójścia za wezwaniem Jezusa: „Nie lękajcie się!”.

Parafia pw. św. Jadwigi Królowej - Wschowa

ks. Krzysztof Maksymowicz (2001-08-22)

Wschowa: Czereśniowa, Jabłoniowa, Jagiellońska, Jagodowa, Klonowa, Kościuszki (nieparz.), Królowej Jadwigi, Leszczynowa, Leśna, Malinowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nowe Ogrody, Nowy Rynek, Orzechowa, Osiedle, os. Jagiellonów, Pusta, Reymonta (parz.), Słowackiego, Starowiejska, Wiśniowa, Wolsztyńska (parz.), Zacisze, Zygmunta Starego; Przyczyna Górna

Wschowa (św. Jadwigi) – 8:00, 11:00, 12:30 (od IX do VI), 18:00; Przyczyna Górna – 9:30.

Powołania z parafii

Ewa czuje inaczej